פתרונות האחסון שלנו

כל פתרונות האחסון במקום אחד

אחסון אתרים ומערכות WEB

פתרונות אחסון איכותיים לאתרים בכל סדר גודל ומערכות WEB יעודיות. אנו מספקים מגוון שירותים רחב בצורת אחסון שיתופי, VPS או שרתים יעודיים, באמצעות שרתים עוצמתיים ומאובטחים.

אחסון אתרי WordPress

אנו מספקים פתרונות אחסון יעודיים לאתרי WordPress הכוללים שירות גיבויים איכותי, עדכון תוספים ידני, ביצוע אופטימיזציה בין אתר לשרת ואבטחה ברמה גבוהה ובעלויות אטרקטיביות במיוחד.

פתרונות אחסון סקלביליים

פתרונות מהסוג הזה דורשים יצירת ארכיטקטורת שרתים ברמה גבוהה. בין אם מדובר בשליטה במשאבים בצורה דינאמית ובין אם בקומפלקס שרתים עם load balancer אנו נדע לספק את הפתרון הנכון והטוב ביותר עבורכם, בהתחייבות.

ניהול ותחזוקת שרתים

אנו מספקים שירותי ניהול ותחזוקת שרתים על ידי מקצוענים כך שהשרתים שלכם אצלנו יתוחזקו באופן שוטף ויאפשרו עבודה רציפה ותקינה ללא נפילות ובהתחייבות של 99.9% זמן אוויר.

שירותי גיבוי יעודיים

אנו מספקים שירות גיבויים ברמה יומית, שבועית וחודשית כך שתוכלו לחזור אחורנית לכל נקודת זמן ב30 הימים האחרונים בצורה קלה כך שתוכלו לשים את כל הדאגות שלכם בצד.

שירותי יעוץ וליווי

נשמח לספק לכם יעוץ מקצועי וליווי בהקמת שרתים וצורת הניהול שלהם, לכל מטרה שתבחרו ובכל מקום בעולם. הידע המקצועי והנסיון שלנו מדבר בעד עצמו ונשמח להעמידם לשירותכם.

אירוח מהיר יותר וטוב יותר מכל מה שהכרתם

באמצעות אופטימיזצייה של חומרת השרתים שלנו, תקבלו אתרים מהירים יותר – עם שיפור ממוצע של כמעט 40% בזמני התגובה הכוללים של השרת וזמני טעינה

שאלות נפוצות

אחסון אתרים הוא שירות הניתן על ידי חברות (מארח האינטרנט) שמוכרות או משכירות שטח בשרת שבו אתה מאחסן את הקבצים שהופכים את האתר שלך לנגיש באינטרנט. חברות אלה דורשות בדרך כלל שאתה הבעלים של דומיין, והן עשויות לעזור לך לרכוש אחד.

ברגע שאתה רוכש תוכנית אירוח אתרים, אנו מאחסנים את האתר שלך בשרתים שלנו ומקצים לו DNS ייחודי. ה-DNS הוא הכתובת שמאפשרת לאנשים ברחבי העולם לגשת לאתר שלך. כתובת ייחודית זו נדרשת על מנת שאנשים יוכלו לצפות באתר שלך.

על ידי רכישת חבילת אחסון אתרים, אתה קונה שטח לשרתים שלנו. זה דומה לשטח בכונן הקשיח של מחשב, וההימצאות בשרת שלנו מאפשרת גישה לקבצי האתר שלך מכל מקום.

אירוח משותף הוא אפשרות אירוח פופולרית שבה ספק מארח מספר אתרים בשרת אינטרנט פיזי אחד. בדרך כלל, רוב האתרים אינם משתמשים במשאבי שרת רבים, ולכן אירוח משותף מאפשר לספקים להציע שירות יציב בעלות נמוכה. אם תחליט שהאירוח המשותף מתאים לך, תצטרך להחליט איזה סוג של אירוח משותף אתה מעדיף. אנו מציעים שלושה פתרונות אירוח משותפים: תוכניות לינוקס באמצעות cPanel, תוכניות Windows באמצעות Plesk ו-WordPress Hosting. אירוח משותף מאפשר לך לחלוק שטח אירוח ועלויות עם אחרים, תוך תועלת מהמהירות והשטח שאתה צריך לאתר העסק הקטן שלך.

בהתאם למה שאתה רוצה לעשות עם האתר שלך, אנו מציעים אירוח של Windows ו-Linux. לדוגמה, אם אתה רוצה ליצור עגלת קניות, לארח פודקאסט או להוסיף בלוג, בדוק האם עלי לבחור חשבון אירוח של Windows או Linux? כדי לראות מה הכי מתאים.

לחלופין, התקשר לצוות התמיכה שלנו ונשמח לעזור.

cPanel הוא לוח בקרה לאירוח אתרים המספק ללקוח/בעלים של אירוח אתרים ממשק משתמש שנועד לעזור להם לנהל בקלות את האתר והשרת המשותף שלהם. הוא מאפשר למשתמשים ליצור אתרים באמצעות מגוון מערכות ניהול תוכן (CMS) כולל וורדפרס, דרופל, מג'נטו וג'ומלה. עם אירוח cPanel, אתה יכול ליהנות מגישה לכל תכונות האירוח וההגדרות שאתה צריך עם לוח הבקרה הסטנדרטי הזה בתעשייה,

העברת האתר שלך לשרתים שלנו היא תהליך פשוט. גש לקבצי האתר הקיימים שלך והעלה אותם דרך מרכז בקרת האירוח שלנו (או דרך לקוח FTP). אם אין לך גישה מיידית לקבצי האתר שלך, אתה אמור להיות מסוגל לבקש עותק מספק אירוח האתר הנוכחי שלך.

אם יש לך שאלות נוספות, אנחנו כאן כדי לסייע לך. אנחנו יכולים לעזור לך לקבוע את השיטה הטובה ביותר להעברת האתר שלך לחשבון שלך אצלנו.

אם בנית את האתר שלך בעורך HTML (כמו Dreamweaver או Microsoft Expression Studio), העלה את קבצי האתר שלך באמצעות FTP (פרוטוקול העברת קבצים). יש לנו מנהל קבצי FTP מובנה שתוכל לגשת אליו במרכז בקרת האירוח שלנו.

אם יש לך שאלות נוספות, אנחנו כאן כדי לסייע לך.

AutoSSL היא חלופה חינמית לאישורי SSL בתשלום. עם AutoSSL, האתרים שלך מאובטחים אוטומטית עם תעודת SSL חינמית עם אימות דומיין (DV) של Sectigo. אישור ה-SSL שלך יישאר מעודכן ויתחדש בשמך באופן אוטומטי.

כן, AutoSSL הוא בחינם וכלול כחלק מתוכנית האירוח שלך. זה מקצה ומחדש אוטומטית תעודת SSL לאתר שלך ולכל אתר בחשבון cPanel שלך תוקצה אוטומטית תעודת SSL.