מי אנחנו

כתובת האתר שלנו היא: https://www.webology.co.il.

Webology הינה חברת פיתוח, שיווק ופרסום המציעה מגוון רחב של שירותים ומוצרים פרי פיתוחיה ומשווקת מוצרים של ספקי צד ג׳. חברתנו מספקת בין היתר Webology מספקת שירותי עיצוב, אנליזה מקצעוית לאתרי סחר ואפליקציות ועוסקת במתן יעוץ טכנולוגי בכל אחד מהתחומים הנזכרים לעיל. 

Webology הינה חלק מקבצת חברות אחיות וחברות בת אשר מספקות מוצרים ושירותים במגוון רחב של סגמנטים בשוק הפיזי והדיגיטלי כאחד. 

מדיניות הפרטיות באתרנו

אנו אוספים מידע עליך במהלך תהליך התשלום בחנות שלנו. מידע זה עשוי לכלול, בין היתר, את שמך, כתובתך לחיוב, כתובת למשלוח, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכל פרט אחר שעלול להתבקש ממך לצורך עיבוד הזמנותיך.
הטיפול בנתונים אלו מאפשר לנו גם:
– לשלוח לך מידע חשוב על חשבון/הזמנה/שירות.
– להשיב לשאלות, בקשות להחזר כספי או תלונות שלך.
– לעבד תשלומים ומניעת עסקאות הונאה. אנו עושים זאת על בסיס האינטרסים העסקיים הלגיטימיים שלנו.
– להגדיר ולנהל את החשבון שלך, לספק תמיכה טכנית ו/או שירות לקוחות, וכדי לאמת את זהותך.

בנוסף, אנו עשויים גם לאסוף את המידע הבא:
– נתוני מיקום ותעבורה (כולל כתובת IP וסוג דפדפן) אם אתה מבצע הזמנה, או אם אנחנו צריכים להעריך מסים ועלויות משלוח על סמך מיקומך.
– דפי מוצר שביקרת בהם ותוכן שנצפה בזמן שההפעלה שלך פעילה.
– הערותיך וסקירות המוצרים שלך אם תבחר להשאיר אותן באתר שלנו.
– דוא"ל/סיסמה לחשבון כדי לאפשר לך לגשת לחשבון שלך, אם יש לך כזה.
– אם תבחר ליצור איתנו חשבון, שמך, כתובתך וכתובת הדוא"ל שלך, שישמשו לאכלוס הקופה עבור הזמנות עתידיות.

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

מדיה

בכל מקרה של העלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

עוגיות

בכתיבת תגובה או ביצוע רכישה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

Webology הינה חברה בקבוצת חברות אחיות ובנות. בביצוע רכישה באתר הינך מביע את הסכמתך לWebology להשתמש בפרטיך ולשתף אותם עם כל אחת מחברות הבת והאחיות לצורך שיווק מוצרים ושירותים אותם אנו מציעים. 

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

ביצוע רכישה באתר והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או ביצעת רכישה באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.