שירותי הפיתוח שלנו

כל פתרונות הפיתוח במקום אחד

אתרי תדמית

פיתוח אתרי תדמית מעוצבים ובמגוון רחב של טכנולוגיות ופלטפורמות עדכניות
חבילות מיוחדות

אתרי סחר

פיתוח אתרי סחר (איקומרס) מעוצבים ובמגוון רחב של טכנולוגיות ופלטפורמות עדכניות
הטבות בלעדיות

מערכות WEB

פיתוח מערכות WEB מותאמות אישית לצורכי העסק על ידי פתרונות טכנולוגיים יעודיים

מערכות CRM

פיתוח מערכת ניהול קשרי לקוחות מותאמת אישית לתהליכי ניהול העסק ולאופי ההתקשרות עם הלקוחות

משחקונים

פיתוח משחקונים יעודיים ליצירת פעילויות ייחודיות ומעורבות מוגברת של קהלי היעד בתהליך השיווק

פתרונות נקודתיים

מתן פתרונות פיתוח נקודתיים בהתאם לדרישות לקוח. פתרון תקלות, הוספת פונקציונליות והתממשקויות API

פיתוח מקצועי, מהיר ומשתלם

צוות המקצוענים שלנו מורכב ממפתחים בכל הרמות החל מג׳וניורים ועד לסיניורים וטאלנטים עם וותק אדיר ונסיון עשיר במגוון רחב של שפות פיתוח, טכנולוגיות ופלטפורמות מובילות ועדכניות – מה שמאפשר לנו להתאים את העלות השעתית בהתאם למורכבות הדרישות, הרי שברור מאיליו שהזנת תכנים אינה מצריכה את הידע והנסיון של מפתח בכיר ובטח שלא את העלות השעתית שלו. אנו מתחייבים להעניק שירות מקצועי ויחסי עלות – תועלת מצוינים.

שאלות נפוצות

בהחלט! מודל העבודה הגמיש שלנו מאפשר לכם לקבל שירות פיתוח/פתרון בעיות נקודתי ועל בסיס תמחור שעתי (שעה או חלק ממנה) ובעלות משתנה בהתאם למורכבות הפיתרון הנדרש ונסיון המפתח בהתאם לטבלת המחירים.

מערכת הניהול החדשנית שלנו מאפשרת לכם גישה ישירה לאזור ניהול הפרויקט שלכם אצלנו ושם ניתן להתעדכן במהירות לגבי צריכת השעות בפועל, התפלגות הצריכה לפי משימה, הזמן שנוצל בסך הכל והזמן שנותר בבנק השעות ברמת דיוק של דקות.

הכוונה היא שלא ניתן לרכוש חלקי שעה.

אף על פי שהחיוב נעשה בצורת שעה או חלק ממנה, אנו מאפשרים ניצול מלא של השעות שרכשתם. אנו מתחייבים לשמור לכם את יתרת השעות שלכם ללא הגבלת זמן או תוקף – שילמתם עליהם, הם שלכם!

עבור כל רמת מחיר אנו נפתח מחיצה בפרויקט שמתארת את כמות השעות שרכשתם בכל רמת מחיר וכך תוכלו להתעדכן בפילוח בצורה נוחה ואינטואטיבית.

בוודאי, כיום וובולוג׳י מעניקה שירותי פיתוח במיקור חוץ למגוון רחב של חברות וארגונים ומאפשרים את הנוחות של פיתוח מקומי יחד עם עלויות משתנות מה שהופך את כל העבודה ליעילה מבחינה כלכלית ומאפשרת צמיחה והתפתחות מהירה של המוצר או השירות שלך.

 

בהחלט, אך כדי לקבל החלטה שכזו צריך לקבת בחשבון שבתמחור פרויקטלי נלקח בחשבון מקדם ביטחון מצד נותן השירות ולכן לרוב העלות תהיה גבוה בכ-10 עד 20% יותר מאשר התמחור השעתי. היתרון בתמחור פרויקטלי הוא שלא תשלמו עלות נוספת עבור התארכות סבירה בזמני הפיתוח כך שבכל מקרה של התארכות שכזו, לרוב תהיו מכוסים בכ-10-15% מסך הזמן ששוערך לפרויקט. ותשלמו בצורה שעתית על כל התארכות שתהיה מעברך למסוכם.

אנו מעניקים אחריות מלאה על הפיתוח שלנו, בין אם מדובר על פיתרון נקודתי ובין אם מדובר בפרויקט שלם (בהתאם לתנאים המופיעים בהסכם ההתקשרות שלנו) למשך 6 חודשים מלאים מיום העליה לאוויר. 

עבור כל פיתוח אנו נעניק לכם הדרכה מלאה לתפעול וניהול הפיתוח בצורה עצמאית בין אם מדובר על פרויקט מלא או על פיתרון נקודתי אנו נעניק לכם את הכילים וההבנה המקצועית לבצע כל פעולה ואפשרות של הפיתוח שלכם. ההדרכה המעשית תינתן באמצעות שיחת טלפון ושיתוף מסך בין מקבל השירות למפתח שלנו. אנו נקליט את ההדרכה ונישלח אותה אליכם.